دانلود رمان تاوان بوسه های تو

( 5 ) امتیاز از ( 2 ) رای

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید

دانلود رمان تاوان بوسه های تو
رایگان

( 5 ) امتیاز از ( 2 ) رای

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید

دانلود رمان تاوان بوسه های تو
رایگان

درباره دختری به نام یغما است که برادرش در یک درگیری با مزاحمش مرتکب قتل میشه و به زندان میوفته که خانواده یغما برای بخشیده شدن پسرشون با شرط برادر بزرگتر مقتول روبرو میشن که شرطش ازدواج یغما با اونه و …
رایگانرایگان

دانلود رمان تاوان بوسه های تو

پتو را بالاتر کشیدم و سرم را زیر آن پنهان کردم و دوباره پلک هایم را روی هم گذاشتم اما بابا دوباره با خونسردی پتو را از روی صورتم برداشت و گفت: قرار نبود کسی در این خانه نماز بخواند. _به خدا امروز جمعه است خدا به بنده ها تخفیف می دهد به بنده نه! بابا: تو رو خدا بگم من بنده خدا هستم، نماز تعطیل نیست! با فریاد از خواب بیدار شدم و گفتم: اجر تو با خداست! بابا: چطوری بابا؟ سلام علیک… چه صبح خوبی! یکی دو پله پایین رفتم و رفتم حموم.
اما در را بستم و لگد زدم و گفتم: باید دوباره صف بکشیم، هزار بار نگفتم توالت تو حیاط را باز کن! صدای یحیی رو از پشت شنیدم که گفت: برو بلند کن و همین الان شروع کن! همینطور که به خودم می چرخیدم گفتم: من بدون تو نمی توانم برادر باشم، تو می توانی در آن لحظه تاریخی غایب باشی! یحیی: من الان کار مهمتری دارم! چند لحظه سکوت کردم که دوباره گفت: روبان یادت نره! پس چرا؟ خندید و گفت: کلنگ دیگه رو ببند خواهرم!
لگد محکم تری زدم و گفتم: به جای ورجی بیا بیرون، چه غلطی می کنی؟ با عصبانیت گفت: میفهمی بقیه چه غلطی میکنن؟ اول صبح اشتهایم را کور کردی! حین خروج از حموم گفت: فکر نکنم چیزی جلوی اشتهاتو بگیره ماشا… منتظر ادامه دادنش نشدم و از کنارش رد شدم و با عجله وارد شدم. خندید و گفت: خواهر کار خودت رو نمی بینی؟ یحیی مگه میشه قبرت گم بشه؟ یحیی: چی میخوای طوفان کنی؟ در حالی که دمش را روی شانه اش گذاشت و رفت، یکی از جیغ های بنفشم را به او دادم!

ادامه رمان ...
واتس اپ
تلگرام
فیسبوک

1 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رمان تاوان بوسه های تو»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در سایت عضو شوید

اگر عضو هستید از اینجا وارد شوید.

برای بازیابی رمز عبور از اینجا اقدام کنید.